Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
TOP 5 najchętniej kupowanych otulaczy 0
TOP 5 najchętniej kupowanych otulaczy bambusowych

TOP 5 najchętniej kupowanych otulaczy bambusowych.

 

W dniach 20-24 stycznia 2021 roku braliśmy udział w promocyjnej akcji wyprawkowej portalu KIDDOSTYLE.  Akcja miała na celu prezentację i promocję polskich marek związanych z branżą dziecięcą. Uczestnicy wydarzenia otrzymywali sporą dawkę wiedzy opatrzoną pięknymi zdjęciami oraz kupon rabatowy uprawniający do zakupów z rabatem w każdym z prezentujących się sklepów. U nas był to rabat 20% na wszystkie otulacze bambusowe. 

Jak pewnie łatwo przewidzieć, w tych dniach odnotowaliśmy wzmożoną sprzedaż otulaczy i na jej podstawie postanowiliśmy przedstawić Wam trendy zakupowe. Ranking ten uznaliśmy za najbardziej aktualny. Pod uwagę były brane wszystkie 18 wzorów otulaczy które są dostępne w naszej ofercie. A dane zebraliśmy jedynie z zakupów w tym sklepie. Ranking nie uwzględnia dokonanych w tym czasie zakupów na camphora.pl, ani sprzedaży hurtowej.

 

Zacznijmy wiec od końca:

Miejsce 5. Otulacz bambusowy Szop Francesco

Otulacz bambusowy Szop 

Choć po piętach do samego końca deptał mu wzór Kaleidoscope to jednak zaszczytne miejsce 5 zdobył ostatecznie Szop. Te przesympatyczne zwierzątka, a wraz z nimi wszystkie akcesoria, które oferujemy w tym wzorze, zyskały sympatię naszych klientów praktycznie od pierwszego wejrzenia. Jest to uniwersalny wzór zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. Charakteryzują go  stonowane barwy - oprócz najbardziej dominującej szarości znajdziemy tu zielenie i jasne brązy.

 

Miejsce 4. Otulacz bambusowy Mio & Moo

Wzór Pandy to przez wiele ostatnich lat nasz absolutny Bestseller! Nie miał sobie równych przez wiele lat. Teraz ustąpił miejsca bardziej kolorowym propozycjom.  Czarno - biała kompozycja tego wzoru jest idealna dla najmłodszych dzieci. Stymuluje zmysł wzroku i wspiera rozwój. Pandy to tez uciecha dla oka rodziców, wzbudzają pozytywne emocje w swoich niewygodnych, zabawnych pozach. Bo któż nie lubi Pandy!

 

Miejce 3. Otulacz bambusowy Gałązki

 

Choć mamy w ofercie bardzo podobny wzór - Listki, to sprzedaż otulaczy w Gałązki zdecydowanie deklasuje ten pierwszy wzór. To dość ciekawa obserwacja - w szczególności, że poczyniliśmy tu pewien eksperyment. Na obu otulaczach znajdziecie dokładnie te same liście i dokładnie w tych samych odcieniach zieleni. Różnica jest jedynie taka, że na jednym wzorze są one rozrzucone, na drugim zaś pogrupowane w gałązki, tworząc pewien rodzaj kompozycji i ładu. Czy to powinien być sygnał dla nas, że wzory bardziej uporządkowane są milsze dla oka? A może to kwestia skali produktu? Otulacz jest dużym produktem i wzór z większymi przestrzeniami prezentuje się na nim nadal okazale, ale gdybyśmy wzięli pod uwagę rożek, lub kocyk czy nadal ten rzadszy wzór sprawdziłby się? Myślę, że jeszcze poeksperymentujemy w tym temacie, choć finalnie chcielibyśmy pozostać tylko przy jednej wersji tego wzoru. 

 

Miejce 2 - Otulacz bambusowy Jungle

Wyrazisty wzór, mocna zieleń delikatnie tylko zgaszona bardzo ciemną szarością. Wydawałoby się początkowo, że wzór jest zbyt ciężki, ale skradł nasze serca i Wasze również. Miejsce nr 1 zajmuje w okresach później wiosny i latem. Może dlatego, że ta intensywna zieleń świetnie kontrastuje z żółtym piaskiem plaż, na które często go zabieracie. Cieszy nas fakt, że wybieracie wzory odważne, charakterystyczne. A może chodzi o liście Monstera? Pytanie czy aby na pewno je znajdziecie na tym wzorze :-). Historia tego wzoru jest ciekawa, bo jest to jedyny wzór, który odkupiliśmy od innej firmy. Kiedyś Wam ją opiszemy. Ciekawe czy nie żałują, że tak łatwo go nam odstąpili :-)

 

Miejce 1 - Otulacz bambusowy Koliber.

Otulacz bambusowy Koliber

Najbardziej kolorowy otulacz w naszej ofercie! Wykonany metodą watercolor. Wielobarwne, urocze ptaszki, w otoczeniu równie kolorowych plamek farby. Zaskakuje nas fakt, że został numerem 1 w sezonie zimowym. Może to wynik zbyt szarej aury za oknem, albo zbyt intensywnej bieli w niektórych rejonach Polski :-). Ciekawostką jest fakt, ze ptaszki uwiecznione na tym wzorze tak naprawdę okazały się oryginalnie zimorodkami, ale nazwa Koliber tak bardzo już przylgnęła do tego wzoru, że nic nie będziemy zmieniać.

PODSUMOWANIE

Budujący jest dla nas fakt, że w obliczu tak wielkiej na rynku ilości wzorów stonowanych, w stylu skandynawskim, często bardzo surowych, wybieracie nasze najintensywniej nasycone kolorem propozycje. Być może nasz styl jest dla Was pewną alternatywą dla wszechobecnych trendów. A może po prostu czujecie kolory tak jak my i tak jak my cenicie wyrazistą ekspresję.

Ciekawią nas bardzo Wasze osobiste TOP5 naszych wzorów otulaczy. Z przyjemnością poznamy je w komentarzach.

Dziękujemy za pomoc i dostarczenie "statystyk" do sporządzenia tego zestawienia (czyli po prostu dziękujemy za zakupy :-). I oczywiście zapraszamy do nas częściej!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl