Formy płatności

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  • Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności Przelewy24, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty. Istnieje również możliwość zapłaty kartą kredytową.
  • Przelew tradycyjny - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.
  • Pobranie - w przypadku gdy dostawa jest za pośrednictwem kuriera - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi) Jeśli wybrałeś/aś Paczkomat Inpost jako dostawę zapłacisz za towar w paczkomacie (jeśli wybrany przez Ciebie paczkomat posiada czytnik kart do płatności elektronicznych) lub otrzymasz od firmy Inpost link do płatności elektronicznej po uiszczeniu której zostanie umożliwiony odbiór paczki w paczkomacie. Płatność za pobraniem wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, ale występuje ona jedynie przy zamówieniach poniżej 50 zł.

 

System Przelewy24 obsługuje bezpieczne transakcje:

  • karta płatnicza - Visa, Visa Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro,
  • ePrzelewy - lista obsługiwanych obecnie banków dostępna po wyborze tej formy płatności na etapie zamówienia,
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl